Kääntöterät jyrsintään Gg
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksipuolinen, 2×4 leikkuusärmää.
Huomautus
Ohjearvot käyttöön: ae = 0,5 ... 1×D / ap max
Suositus
Parhaan mahdollisen pinnanlaadun saavuttamiseksi kannattaa valita terätoleranssi E ja yhdistää se laajapintaisiin teriin.
Käyttötiedot
K
200
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7730 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| Tuotetyyppi | Kääntöterät jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | SNMU 14T7 ANER |
| Usp2 | HB7730 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMU 14T7 ANER |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 6 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Leikkuupaksuus e | 7 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 0 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMU 14T7 ANER |
| Tyyppi | GG |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 6 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,3 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMU 14T7 ANER |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213464GG |
|---|---|
| EAN | 4045197666604 |