Vaihtoterä jyrsintään St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksipuolinen, 2×4 leikkuusärmää.
Huomautus
Suunta-arvot käytölle: ae = 0,5 ... 1×D / ap max
Suositus
Parhaan mahdollisen pinnanlaadun saavuttamiseksi tulisi valita terätoleranssi E ja yhdistää se leveätasoterään.
Käyttötiedot
P
300
P
280
P
260
Tekniset tiedot
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | SNMU 14T7 ANER |
| Usp2 | HB7520 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMU 14T7 ANER |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 6 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 7 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 0 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMU 14T7 ANER |
| Tyyppi | ST900 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 6 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,3 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMU 14T7 ANER |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213446ST900 |
|---|---|
| EAN | 4045197605979 |