Vaihtoteräpalat jyrsintään Ruostumaton teräs
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksipuolinen, 2×4 leikkuusärmää.
Huomautus
Ohjearvot käyttöön ae = 0,5 ... 1×D / ap max
Suositus
Parhaan mahdollisen pinnanlaadun saavuttamiseksi valitse terätoleranssi E ja yhdistä se laajapintaisella terällä.
Käyttötiedot
M
200
M
160
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7630 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | SNMU 14T7 ANER |
| Usp2 | HB7630 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMU 14T7 ANER |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 6 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 7 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 0 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMU 14T7 ANER |
| Tyyppi | INOX |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 6 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMU 14T7 ANER |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213458INOX |
|---|---|
| EAN | 4045197605993 |