TwinCut-tasojyrsin 45° pieni jako, reiällä 63/6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Alkaen ⌀ 160 mm kiinnittimille DIN 2079:n mukaan, 4 lisäkiinnitysreiällä ja ilman sisäistä jäähdytystä.
Käyttötiedot
Kaksipuolisilla, 8-särmäisillä vaihtopaloilla (ON.U) tai 4-särmäisillä vaihtopaloilla (SN.U).
Varaosa
Aluslevyn ruuvi nro 219899. Aluslevy nro 219897 (voidaan käyttää molemmille vaihtopalatyypeille).
Huomautus
ON.U ja SN.U -paloja ei saa sekoittaa.
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 3,8 käytetään terän kanssa nro 674252 koko 15IP.
Tekniset tiedot
| Varren malli | reiällä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Otsajyrsin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sopivat kääntöterät | SN.U; ON.U |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 22 mm |
| Halkaisija ⌀ | 63 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Ulkonemispituus l1 | 38.3 mm |
| Kiristysruuvi aluslevylle | 219899 |
| Aluslevy | 219897 |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sarja | TwinCut |
| Kokonaispituus ltot SN.U-levyille | 40 mm |
| Maks. ulkohalkaisija dmax on.u-levyille | 74.8 mm |
| Suurin ulkohalkaisija dmax SN.U-levyille | 78.2 mm |
| Kokonaispituus ltot on.u-platterille | 38.3 mm |
| Sarja | TwinCut |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Varren malli | reiällä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21342063/6 |
|---|---|
| EAN | 4045197716835 |