TwinCut-tasojyrsin 45° normaalijaolla, reiällä 100/7 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Alkaen ⌀ 160 mm kiinnityksille DIN 2079:n mukaan, 4 lisäkiinnitysreiällä ja ilman sisäistä jäähdytystä.
Käyttötiedot
Kaksipuolisilla, 8-särmäisillä vaihtoteräpaloilla (ON.U) tai 4-särmäisillä vaihtoteräpaloilla (SN.U).
Varaosa
Aluslevyruuvi nro 219899. Aluslevy nro 219897 (voidaan käyttää molemmille vaihtoterätyypeille).
Huomautus
ON.U- ja SN.U-paloja ei saa sekoittaa.
GARANT-momenttiruuvitaltta TQ nro 211750 koko 3,8 käytetään terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | otsajyrsin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sopivat kääntöterät | SN.U; ON.U |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 32 mm |
| Halkaisija ⌀ | 100 mm |
| Terien lukumäärä z | 7 |
| Ulkonemispituus l1 | 48.3 mm |
| Kiristysruuvi aluslevylle | 219899 |
| Aluslevy | 219897 |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sarja | TwinCut |
| Kokonaispituus ltot SN.U-levyille | 50 mm |
| Maks. ulkohalkaisija dmax on.u-levyille | 111.8 mm |
| Suurin ulkohalkaisija dmax SN.U-levyille | 115.2 mm |
| Kokonaispituus ltot on.u-platterille | 48.3 mm |
| Sarja | TwinCut |
| Terien lukumäärä z | 7 |
| Varren malli | reiällä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213415100/7 |
|---|---|
| EAN | 4045197605511 |