Ulkoleuat, 4 kpl sarja, kovat
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Nelikärkiseen sorvi-istukkaan nro 312505; 312705.
Huomautus
- Yleensä leuat voidaan vaihtaa istukkaan niin kauan kuin istukan ohjaukset eivät ole kuluneet.
- Päällekkäisleuat sekä ulko- ja sisäleuat, jotka hankitaan myöhemmin, on hiottava istukassa sisäpuolelta pyöreyden ja tasaisuuden varmistamiseksi.
Tekniset tiedot
| Sopiva värikoodi | Röhm-kierukkasorvausistukat ja leuat |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasokierukkajärjestelmän istukan leuat |
| Istukkatyyppiä varten | 200 mm |
| Pituus l | 69 mm |
| Korkeus h | 53,5 mm |
| Leveys b | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 315300 |
|---|---|
| EAN | 4019208038605 |