Porausleuat, sarja 4 osaa, kovat
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Neliöleukainen sorvi-istukka nro 312505; 312705.
Huomautus
- Yleensä leuat voidaan vaihtaa istukassa niin kauan kuin istukan ohjaimet eivät ole kuluneet.
- Myöhemmin hankitut yläleuat sekä ulko- ja sisäleuat on hiottava istukassa sisäpuolelta pyöreyden ja tasaisuuden varmistamiseksi.
Tekniset tiedot
| Sopiva värikoodi | Röhm-kierukkasorvi-istukat ja leuat |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasokierukkajousi-istukan leuat |
| Istukkatyyppiä varten | 250 mm |
| Pituus l | 90 mm |
| Korkeus h | 67.5 mm |
| Leveys b | 24 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 315100 |
|---|---|
| EAN | 4019208038513 |