Lohkoleuat, sarja 4 osaa, pehmeät
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Neljäleukaisiin sorvaistukoihin nro 312505; 312705.
Materiaali
16MnCr5
Huomautus
- Yleensä leuat voidaan vaihtaa istukassa niin kauan kuin istukan ohjaimet eivät ole kuluneet.
- Päällileuat sekä ulko- ja sisäleuat, jotka hankitaan myöhemmin, on hiottava istukassa sisäpuolelta pyöreys- ja tasaisuusvaatimusten saavuttamiseksi.
Tekniset tiedot
| Sopiva värikoodi | Röhm-kierukkasorvausistukat ja leuat |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasokierukkaistukan leuat |
| Istukkatyyppiä varten | 250 mm |
| Pituus l | 90 mm |
| Korkeus h | 67.5 mm |
| Leveys b | 24 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 314700 |
|---|---|
| EAN | 4019208034515 |