Yläleuat, sarja, 3 osaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Voimakiristysistukkaan (power chuck) valmistajilta Schunk, Röhm ja muut voimaleukojen/istukoiden valmistajat.
Rakenne
Hienojyrsityt urat ja hammastukset, mustapinta.
Materiaali
Laatutuote materiaalista 16MnCr5.
Erikoislisävaruste
Urapalat nro 313505–313605.
Huomautus
- Kun asennat sorvi-istukkaan, vertaa hammastus, uraleveys (D) ja reikävälit (a, b).
- Alumiiniset yläleuat pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Voimakiristys-sorvausistukan leuat |
|---|---|
| Korkeus h | 53 mm |
| Leveys b | 36 mm |
| Istukkatyyppiä varten | 200 mm |
| Reikien väli b | 19 mm |
| Uran leveys d | 17 mm |
| Kierteelle DIN 912 | M12 |
| Reikävälitys a | 12 mm |
| Pituus l | 75 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 313400 |
|---|---|
| EAN | 4019208193380 |