sitkarkaisu T-urakiila 17 mm 17 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin yleisiin voimapuristusistukoihin merkeiltä Schunk, Forkardt, Röhm ja SMW (terävillä hammastuksilla).
Rakenne
Tarkkuushiottu ja sitkarkaistu.
Toimitussisältö
Sis. sylinterikantaruuvit DIN 912 – 12.9!
Huomautus
Muita T-uramuttereita voidaan toimittaa tehtaalta.
Soveltuu taulukkokäyttöön
Forkardt: NH 160-200, NHF 160-200
Schunk: TH/THF 165-210, HSL 165-210
SMW: HFKS 160-200, HFK 160-200
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Urakynsi |
|---|---|
| Korkeus h | 23 mm |
| Maks. kiristysmomentti | 70 Nm |
| Uran leveys d | 17 mm |
| Kierre g | M12 |
| Askelkorkeus h | 9 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31350517 |
|---|---|
| EAN | 2050001929662 |