Päällileuat, sarja, 3 osaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Voimakiristysistukoihin valmistajilta Schunk, Röhm ja muut voimakiristysistukoiden valmistajat.
Rakenne
Hienojyrsityt urat ja hammastus, ei mustattu.
Viistetty pienempää kiristys-⌀:aa varten.
Pehmeät päällileuat, pitkät, hammastus 1,5 × 60°.
Materiaali
Laadukas tuote teräksestä 16MnCr5.
Erikoisvarusteet
Uranastat nro 313505−313605.
Huomautus
- Asennettaessa sorvi-istukkaan vertaa hammastusta, uran leveyttä (D) ja reikäjakoa (a, b).
- Alumiiniset päällileuat saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Sopiva värikoodi | Schunkin voimakiristysistukka ja leuat |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Voimakiristys-sorvi-istukan leuat |
| Korkeus h | 32 mm |
| Leveys b | 31 mm |
| Istukkatyyppiä varten | 170 mm |
| Reikien väli b | 20 mm |
| Uran leveys d | 12 mm |
| Kierteelle DIN 912 | M10 |
| Reikävälitys a | 15 mm |
| Pituus l | 82 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 313745 |
|---|---|
| EAN | 4067263151333 |