Kärkipalasarja kärkiruuvimeisselillä, 32 osaa
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Järjestelmälaatikko lähes tuhoutumattomasta ABS-muovista, integroiduilla saranoilla ja pikalukituksilla. Kun laatikko on avattu, bitit voidaan ottaa helposti ja mukavasti ulos suurten välysten ansiosta.
Käytäntöön suunniteltu Kraftform Kompakt® -valikoima, jossa on bitit ja käyttötyökalut sekä käsin että koneelliseen käyttöön. Kraftform-ruuvitalttakahva pikalukittavalla vaihtokiinnityksellä 1/4 tuuman biteille, joissa on varsi C 6,3 ja E 6,3.
Sisältö
Bitit C 6,3 (1/4″) lajiteltuna, 1 bitholderi; 1 adapteri; 1 bittiräikkäavainSisältö taulukon käyttö
Bitit, pituus 25 mm, C 6,3, Phillipsille: nro 675105 kutakin 1 kpl koko 1/25; 2/25; 3/25
Bitit, pituus 25 mm, C 6,3, Pozidriville: nro 675115 kutakin 2 kpl koko 1/25; 2/25; 3/25
Bitit, pituus 25 mm, C 6,3, kuusiokolo: nro 675125 1 kpl koko 2,5; 3; 4; 5; 6
Bitit, pituus 25 mm, C 6,3, TORX®-sisä: 675155 kutakin 2 kpl koko TX10; TX15; TX20; TX25; TX30; TX40
Bitit, pituus 25 mm, C 6,3, ura: 1 kpl koko 4×0,5; 5,5×1; 6,5×1,2
Adapteri: 1 kpl 1/4 tuuman sisäneliö – 1/4 tuuman bittikiinnitys
pikakiinnitys: 1 kpl nro 675050 koko 6,3
Bittiräikkäavain 1/4 tuumaa: 1 kpl nro 676690
Rakenne
Lähes tuhoutumattomasta ABS-muovista valmistettu Systembox, jossa integroidut saranat ja pikalukitukset. Kun rasia on avattu, kärkipalat on helppo ja mukava ottaa esiin suurten välysten ansiosta.
Käytännönläheisesti koottu Kraftform Kompakt® -valikoima, jossa kärkipalat ja käyttötyökalut käsi- ja konekäyttöön. Kraftform-ruuvimeisselikahva pikavaihtokiinnityksellä 1/4 tuuman kärkipaloille, varsi C 6,3 ja E 6,3.
Sisältö
Kärkipalat C 6,3 (1/4″) lajiteltuina, 1 kärkipidike; 1 adapteri; 1 kärkipalojen räikkäväännin
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Bits-työkalu |
|---|---|
| Osien lukumäärä | 32 |
| Käyttötyökalu | Bits-räikkäavain 1/4 tuumaa |
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli; Pozidriv-ruuvimeisseli; talttapäinen ruuvimeisseli; kuusiokoloavain; TORX®-ruuveille tarkoitetut ruuvimeisselit |
| Bitsien kuusiovarsi | C 6,3 |
| Leveys | 85 mm |
| Pituus | 127 mm |
| Korkeus | 47 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G676160 |
|---|---|
| EAN | 4045197635013 |