Systembox 21-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Monipuoliseen, erilaisten työkalutyyppien säilytykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 74 mm |
| Sisäkorkeus | 38 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 47 mm |
| Ulkomitat pituus | 127 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 85 mm |
| Sisäpituus | 121 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63032021-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197610881 |