Systembox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Monipuoliseen, erilaisten työkalutyyppien säilytykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 191 mm |
| Sisäkorkeus | 78 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 90 mm |
| Ulkomitat pituus | 237 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 205 mm |
| Sisäpituus | 231 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 630320 |
|---|---|
| EAN | 4045197610959 |