Räikkäväännin 1/4 tuuman bits-kärjille C 6,3 ja E 6,3, 1/4 1/4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
1/4 tuuman bits-kärjille, joissa C8,3-varsi ja E8,3-varsi.
Rakenne
Vasen-/oikeakätinen vaihto vivulla.
Bits-pidin D8,3 / F8,3.
Tekniset tiedot
| Hampaiden lukumäärä | 60 |
|---|---|
| Kärkipidike | D 6,3; F 6,3 |
| Tuotetyyppi | Bitsityökalu |
| Pituus | 100 mm |
| Leveys | 18 mm |
| Korkeus | 12 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6766901/4 |
|---|---|
| EAN | 4062406354008 |