Hylsyavainsarja 3/8 tuuman nelikulma, 37 osaa 12 12
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaiset, hylsyt standardin DIN 3124 mukaiset. Sisä-/ulkopuoliset nelikulmat standardin DIN 3120 mukaiset.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuveille/muttereille kierrekoko M5 − M12, ulkopuolisille Torx®-ruuveille kierrekoko M4 − M12, kuusiokoloruuveille kierrekoko M5 − M12, sisäpuolisille Torx®-ruuveille kierrekoko M3 − M8.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
12-kulmahylsyt: 11 kpl nro 637000
koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19
Torx®-hylsyt: 7 kpl nro 6367450
koot E5; E6; E7; E8; E10; E12; E14
kuusiokolohylsyt: 6 kpl nro 637600 koot 4; 5; 6; 7; 8; 10
Torx®-ruuvimeisselihylsyt: 8 kpl nro 6367560
koot TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX27; TX30; TX40
T-kahva: 1 kpl nro 635700
Jatkot: 2 kpl nro 635400 koot 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl nro 636200
Räikkäväännin: 1 kpl nro 635000
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 413 mm |
| Leveys | 230 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet; hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain; TORX®-ruuvimeisselit; 12-kulmahylsyavaimet; hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain; TORX®-ruuvimeisselit; 12-kulmahylsyavaimet; hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain; TORX®-ruuvimeisselit |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 4–10 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 37 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 8–19 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63481112 |
|---|---|
| EAN | 4018754260461 |