Hylsyavainsarja 3/8 tuuman nelikulma 25 osaa 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuoviupokkeessa, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuveille/muttereille kierteellä M5 − M12, sytytystulpille sekä kuusiokoloruuveille kierteellä M4 − M12.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Hylsyt 12-kulma ja 6-kulma: 11 kpl, koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 mm
Sytytystulppahylsyt: 2 kpl nro 637329, koot 16; 20,8
Kuusiokolohylsyt: 7 kpl nro 637629, koot 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10
T-kahva: 1 kpl nro 635729
Jatkovarret: 2 kpl nro 635429, pituudet 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl nro 636229
Räikkäväännin: 1 kpl nro 635025
Säilytys: ABS-muovilaatikkoRakenne
Mukana kuusiokantahylsyavaimen insertit nro 637229.
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä- ja ulkonelikulmat standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuoviupotuksessa, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/muttereille kierteellä M5–M12, sytytystulpille sekä kuusiokoloruuville kierteellä M4–M12.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Hylsyt 12-kulma tai 6-kulma: 11 kpl, koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 mm
Sytytystulppahylsyt: 2 kpl nro 637329, koot 16; 20,8
Kuusiokolohylsyt: 7 kpl nro 637629, koot 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10
T-kahva: 1 kpl nro 635729
Jatkot: 2 kpl nro 635429, pituudet 75; 240
Nivel: 1 kpl nro 636229
Räikkäväännin: 1 kpl nro 635025
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 6×14 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 357 mm |
| Leveys | 176 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain; Kuusiokantahylsyt; Kuusiokoloavain; Kuusiokantahylsyt; Kuusiokoloavain; Kuusiokantahylsyt |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3-10 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 8-19 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6343126 |
|---|---|
| EAN | 4062406060763 |