Systembox 3a
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SysteSopiiValikoimaan nro 633912, 634025 koko SD (alkaen luettelosta 50), 634312.
Systembox
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 150 mm |
| Sisäkorkeus | 37 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 45 mm |
| Ulkomitat pituus | 357 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 176 mm |
| Sisäpituus | 350 mm |
| Laatikon täyttöaste g | 6×14 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6303053A |
|---|---|
| EAN | 4062406166250 |