Hylsyavainsarja 1/4" neliö 36 osaa 6 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat DIN 3122/3123 -standardin mukaisesti, hylsyt DIN 3124 -standardin mukaisesti. Sisä-/ulkoneliöt DIN 3120 -standardin mukaisesti.
Materiaali
Kromi-seosteräs, hilseilemätön kromaus nikkelin päällä.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokoloruuveille/-muttereille kierteellä M2,5–M8. Ulkopuolisille Torx®-ruuveille kierteellä M3–M8.
Kuusiokoloruuville (sisäkuusiokolo) kierteellä M4–M8. Sisäpuolisille Torx®-ruuveille kierteellä M2,5–M8.
Toimitussisältö (taulukon mukainen käyttö)
Hylsyavaimen hylsyt ulkopuoliselle kuusiokannalle: 10 kpl nro 631000 koko 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13
Hylsyavaimen hylsyt ulkopuoliselle Torx®: 6 kpl nro 631500 koko E4; E5; E6; E7; E8; E10
Ruuvauskärkihylsyt sisäkuusiokololle: 5 kpl nro 631710 koko 3; 4; 5; 6; 8
Ruuvimeisselihylsyt sisäpuoliselle Torx®: 9 kpl nro 631801 koko TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX27; TX30; TX40
T-kahva: 1 kpl nro 633000 koko 116
Hylsyruuvimeisseli: 1 kpl nro 632800 koko 150
Jatkovarsi: 2 kpl nro 632400 koko 50; 150
Yleisnivel: 1 kpl nro 633500 koko 1/4
Räikkäväännin: 1 kpl nro 632000 koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 322 mm |
| Leveys | 134 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet; hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; kuusiokolohylsyavaimet; hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; kuusiokolohylsyavaimet; hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3-8 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 5-13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6308616 |
|---|---|
| EAN | 4018754261024 |