Hylsyavainsarja 1/4 tuumaa neliö 21 osaa 6 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville / -muttereille, kierre M2 − M8
sekä kuusiokoloruuville, kierre M4 − M8.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
kuusiokantahylsyt: 12 kpl nro 631020 koko 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13
kuusiokolohylsyt: 4 kpl nro 631720 koko 3; 4; 5; 6
T-kahva: 1 kpl, vastaa nro 633029 koko 116
ruuvitalttakahva: 1 kpl nro 632840 koko 150
jatkovarsi: 1 kpl nro 632420 koko 150
nivelliitos: 1 kpl nro 633520 koko 1/4
räikkäväännin: 1 kpl nro 632090 koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 257 mm |
| Leveys | 149 mm |
| Korkeus | 47 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3–6 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 4–13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6302686 |
|---|---|
| EAN | 4062406230197 |