Hylsyavainsarja 1/2" neliö 50 osaa
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokolopulteille/muttereille, kierre M5–M22. Sytytystulpat 16 ja 20,8 mm. Kuusiokoloruuvit kierteellä M5–M12.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
12-kulmahylsyt: 23 kpl nro 642100
koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20;
21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 32; 34
Erittäin pitkät 12-kulmahylsyt: 7 kpl nro 642500
koot 13; 17; 18; 19; 22; 24; 27
Sytytystulppahylsyt: 2 kpl nro 642450
koot 16; 20,8
Hylsyt nivelkappaleella: 6 kpl nro 642600
koot 10; 13; 16; 17; 18; 19
kuusiokolohylsyt: 5 kpl nro 643200
koot 4; 5; 6; 8; 10
T-kahva: 1 kpl nro 641300 koko 300
Jatkot: 3 kpl nro 641000
koot 75; 130; 255
nivelkappale: 1 kpl nro 641600 koko 1/2
nivelkahva: 1 kpl nro 641200 koko 396
räikkäväännin: 1 kpl nro 640100 koko 1/2
Säilytys: teräslaukku
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | Teräslaukku |
| Pituus | 540 mm |
| Leveys | 290 mm |
| Korkeus | 53 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-ruuvimeisseli; 12-kulmahylsy; Kuusiokolohylsyt; Kuusiokolo-ruuvimeisseli; 12-kulmahylsy; Kuusiokolohylsyt; Kuusiokolo-ruuvimeisseli; 12-kulmahylsy; Kuusiokolohylsyt |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 4-10 mm |
| Avaimen koot | metrinen |
| Osien lukumäärä | 50 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 8-34 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G638610 |
|---|---|
| EAN | 4018754331321 |