Nivelöity kuusiokolohylsy, 1/2" 18 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta viistetty nopeaan tarttumiseen ruuvinkantoihin. Sisänelikulma tiukoilla toleransseilla varmaan kiinnittymiseen käyttötyökaluun. Sisänelikulma standardin DIN 3120 mukainen.
Optimaalinen kuitusuunta erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avainvälit tiukoilla toleransseilla. Hylsy ei luista kulmien yli ja säästää siten ruuvinkantoja ja muttereita. Jännityksettömästi ja muodonmuutoksetta karkaistu öljykylvyssä tarkkaa istuvuutta varten. Pyöristetty. Kuusiokanta AS-drive-profiililla.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel, hilseilemätön kromaus nikkelin päällä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsykärki |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-hylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 25 mm |
| Pituus | 70 mm |
| Avaimenväli | 18 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-hylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G64260018 |
|---|---|
| EAN | 4018754006212 |