12-kantahylsy 1/2 tuumaa 34 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3124
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkantojen ympärille. Tiukkatoleranssinen sisänelikulma varmaan kiinnitykseen käyttölaitteeseen. Sisänelikulma standardin DIN 3120 mukaan.
Optimaalinen kuitusuunta erikoistaontamenetelmän ansiosta. Avainvälit tiukoin toleranssein. Hylsy ei lipsu kulmien yli ja suojaa siten ruuvinkantoja ja muttereita. Jännitys- ja vääntymävapaasti öljykylvyssä karkaistu tarkkaa istuvuutta varten. Pyöristetty.
AS-drive-profiili.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativaan käyttöön, hilseilemätön kromipinnoite nikkelin päällä.
Tekniset tiedot
| Pinta | kromaus nikkelipinnoitteella |
|---|---|
| Materiaali | Kestävää HPQ®-terästä. |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyt |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Normi | DIN 3124 |
| AS-Drive-profiililla | kyllä |
| ⌀ ulostulopuolella | 45 mm |
| Pituus | 47 mm |
| Avaimenväli | 34 mm |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyt |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G64210034 |
|---|---|
| EAN | 4018754005413 |