12-kulmahylsy pitkä, 1/2 tuumaa 19 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3124-L
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkantojen ympärille. Sisäneliö tiukoin toleranssein varmaa kiinnitystä varten käyttötyökaluun. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Optimaalinen kuitusuunta erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avainvälit tiukoin toleranssein. Hylsy ei lipsahda kulmien yli ja säästää siten ruuvinkantoja ja muttereita. Jännitys- ja vääntymävapaasti öljykylvyssä karkaistu tarkkaa istuvuutta varten. Pyöristetty. Kaksoiskuusiokanta AS-drive-profiililla.
Materiaali
Kromi-seosteräs, hilseilemätön nikkelipohjainen kromaus.
Tekniset tiedot
| Pinta | kromattu |
|---|---|
| Materiaali | kromiterässeosta |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Normi | DIN 3124; DIN 3124; DIN EN 3710; DIN EN 3709; ASME B 107.5M |
| AS-Drive-profiililla | kyllä |
| ⌀ ulostulopuolella | 26.2 mm |
| Pituus | 83 mm |
| Avaimenväli | 19 mm |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G64250019 |
|---|---|
| EAN | 4018754005635 |