Hylsyavainsarja 1/2 tuuman nelikanta, 32 osaa 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti kulutusta kestävässä, erikoismuotoillussa polyuretaanivaahtomuovisisäkkeessä, jossa ne ovat aina valmiina käyttöön.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuville/muttereille, kierre M6–M22, sekä kuusiokoloruuveille, kierre M5–M18.
Huomautus
Valikoimassa on lisäksi tilaa 4 kpl pienosalaatikoille nro 951251 koko 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 koko 2×6/1 (ei sisälly toimitukseen).
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Hylsyt: 18 kpl koko 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
Kuusiokolohylsyt: 8 kpl nro 643229 koko 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14
T-kahva: 1 kpl 641329 koko 295
Jatkot: 3 kpl nro 641029 koko 75; 125; 250
kumpikin 1 kuusiokantahylsyavain: 1 kpl nro 641629 koko 1/2
Räikkäväännin: 1 kpl nro 640025 koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikossaMalli
Kuusiokantahylsyavaimen hylsyosilla nro 642229.
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikulmat standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti kulutusta kestävässä, erikoismuotoillussa polyuretaanivaahtomuovisisäkkeessä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuveille/muttereille kierrekoon M6−M22 sekä kuusiokoloruuveille kierrekoon M5−M18.
Huomautus
Sarjassa on lisäksi tilaa 4 kpl pientavaralaatikoille nro 951251 koko 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 koko 2×6/1 (eivät sisälly toimitukseen).
Toimitussisältö taulukkokäyttöön
Hylsyt: 18 kpl koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
Kuusiokolohylsyt: 8 kpl nro 643229 koot 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14
T-kahva: 1 kpl 641329 koko 295
Jatkovarret: 3 kpl nro 641029 koot 75; 125; 250
kumpikin 1 kuusiokantahylsyavain: 1 kpl nro 641629 koko 1/2
Räikkäväännin: 1 kpl nro 640025 koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pituus | 510 mm |
| Leveys | 294 mm |
| Korkeus | 61 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavain; Kuusiokoloavain; Kuusiokantahylsyavain; Kuusiokoloavain; Kuusiokantahylsyavain; Kuusiokoloavain |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 4–14 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 8–34 mm |
| Osien lukumäärä | 32 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6380126 |
|---|---|
| EAN | 4062406061371 |