Hylsyavainsarja 1/2" nelikulma, 29 osaa 12
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardien DIN 3122/3123 mukaiset, hylsyt standardin DIN 3124 mukaiset. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaiset.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti kestävässä, erikoismuotoillussa polyuretaanivaahtomuovisisäkkeessä, jolloin ne ovat aina valmiina käyttöön.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaisille ruuveille/mutkereille, kierre M6 – M22.
Huomautus
Sarjassa on lisäksi tilaa 4 kpl pienosalaatikoille nro 951251 kokoa 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 kokoa 2×6/1 (eivät sisälly toimitukseen).
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Hylsyt: 23 kpl, koot 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 26; 27; 28; 30; 32; 34 mm
T-kahva: 1 kpl nro 641329 koko 295
Jatkot: 3 kpl nro 641029, koot 75; 125; 250
kumpikin 1 kuusiokolohylsyavain: 1 kpl nro 641629 koko 1/2
Räikkäväännin: 1 kpl nro 640025 koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikossaRakenne
12-kantaisilla hylsyavainhylsyillä nro 642129.
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardien DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikulmat standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti kulutusta kestävässä, erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovisisäkkeessä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuveille/muttereille kierteillä M6–M22.
Huomautus
Sarjassa on lisäksi tilaa 4 kpl pientarvikerasioille nro 951251 koko 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 koko 2×6/1 (ei sisälly toimitukseen).
Toimitussisältö taulukkokäyttö
Hylsyt: 23 kpl koko 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 26; 27; 28; 30; 32; 34 mm
T-kahva: 1 kpl nro 641329 koko 295
Jatkot: 3 kpl nro 641029 koko 75; 125; 250
1 kuusiokolohylsyavain: 1 kpl nro 641629 koko 1/2
Räikkäväännin: 1 kpl nro 640025 koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pituus | 510 mm |
| Leveys | 294 mm |
| Korkeus | 61 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | 12-kantainen hylsyavain; 12-kantainen hylsyavain; 12-kantainen hylsyavain |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Osien lukumäärä | 29 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 8-34 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63791212 |
|---|---|
| EAN | 4062406061364 |