Sytytystulppahylsy 3/8 tuumaa 20,8 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkannoista. Nelivääntiö standardin DIN 3120 mukaan.
Avausvälit tiukoin toleranssein ja HT-Drive-profiili suojaavat ruuvinkantoja ja muttereita.
Ohutseinäinen myös työskentelyyn erittäin ahtaissa tiloissa.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Rakenne
12-kulmaiset hylsyavaimen kärjet.
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin. Sisäneliö DIN 3120 mukaan.
Avainvälit tiukoin toleranssein ja HT-Drive-profiili suojaa ruuvinkantoja ja muttereita.
Ohutseinäiset myös ahtaissa tiloissa työskentelyyn.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet; 12-kulmahylsyavaimet; 12-kulmahylsyavaimet |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet; 12-kulmahylsyavaimet; 12-kulmahylsyavaimet |
| Sytytystulpan pidin | Kumipidike |
| ⌀ ulostulopuolella | 27.2 mm |
| Pituus | 65 mm |
| Avaimenväli | 20.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63732920,8 |
|---|---|
| EAN | 4062406061227 |