Hylsyavainsarja 3/8 tuuman neliö, 26 osaa 12
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaiset, hylsyt standardin DIN 3124 mukaiset. Sisä-/ulkopuoliset nelikulmat standardin DIN 3120 mukaiset.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuville/muttereille, kierre M5–M12, sytytystulpille sekä kuusiokoloruuveille, kierre M4–M12.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Hylsyt 12-kulma- ja 6-kulma: 12 kpl, koot 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 mm
Sytytystulppahylsyt: 2 kpl, vastaava nro 637329, koot 16; 20,8
Kuusiokolohylsyt: 7 kpl, nro 637620, koot 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10
T-kahva: 1 kpl, nro 635720
Jatkovarret: 2 kpl, nro 635420, pituudet 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl, nro 636220
Räikkäväännin: 1 kpl, nro 635090
Säilytys: ABS-muovilaatikkoRakenne
12-kulmahylsyillä.
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiopulteille/-muttereille kierteellä M512, sytytystulpille sekä kuusiokolopulteille kierteellä M412.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
12-kulma- tai 6-kulmahylsyt: 12 kpl koot 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 mm
Sytytystulppahylsyt: 2 kpl kuten nro 637329 koot 16; 20,8
Kuusiokolohylsyt: 7 kpl nro 637620 koot 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10
T-kahva: 1 kpl nro 635720
Jatkovarret: 2 kpl nro 635420 pituudet 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl nro 636220
Räikkäväännin: 1 kpl nro 635090
Säilytys: ABS-muovikotelo
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 357 mm |
| Leveys | 174 mm |
| Korkeus | 47 mm |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3–10 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 26 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 8–19 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63431812 |
|---|---|
| EAN | 4062406230777 |