Kuusiokoloruuvitalttahylsy, 3/8 tuumaa 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 7422
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin. Sisäneliö DIN 3120:n mukainen.
Terä runsasseosteista erikoisterästä, kiiltävä.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-kuusiokoloruuvitalttahylsyt ovat saatavilla myös tuumamitoissa (GARANT: nro 637632; HOLEX: nro 637622).
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| ⌀ kiinnityspuoli | 19 mm |
| Kuusikulmainen | 3 mm |
| Pituus | 46 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6376203 |
|---|---|
| EAN | 4045197163493 |