Tarkkuuslukkorengaspihdisarja, 4 osaa sisäpuolisille lukkorenkaille 4 4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 5256 D − sisäpuolisille lukkorenkaille.
Rakenne
Kahvat ja nivel taottuja. Erittäin tarkasti työstetyt erikoisteräksiset kärjet, jotka on puristettu pihdirunkoon. Mustat pihdit, kiillotettu pää, muovipäällysteiset kahvat.
Etu
Asennetut kärjet kestävät jatkuvasti suurta kuormitusta ja niiden käyttöikä on jopa kymmenkertainen verrattuna ruuvattuihin kärkiin.
Toimitussisältö
Kukin 1 lukkorengaspihdit nro 719770, koko J11; J21; J31; J41.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Seeger-rengaspihdit |
|---|---|
| Kärjen ⌀ | 1,25; 1,8; 2,25; 3,2 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | kulmahiottu sisärengas |
| Pihdien lukumäärä | 4 |
| Kokonaispituus, enintään | 130; 170; 210; 305 mm |
| Sisärenkaalle-⌀ | 12–25; 19–60; 40–100; 85–140 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G7001374 |
|---|---|
| EAN | 4045197553522 |