Varvasavain, U-mallinen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Drop-taottu; päässä neliö vääntämiseen käyttötyökaluilla, kuten räikkävääntimellä, jatkovarrella jne.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel; kromattu; pyöristetty (ei teräviä reunoja).
Käyttötiedot
Eri käyttötyökalujen ansiosta ruuveihin pääsee käsiksi myös erittäin vaikeapääsyisissä paikoissa.
Huomautus
Sopivat käyttötyökalut, katso nro 632000 − 641350 ja 655230 − 657766.
Tekniset tiedot
| Pinta | kromattu |
|---|---|
| Muoto, ulostulo | Kitamuoto |
| Materiaali | kromiterässeosta |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| Pään paksuus h | 8 mm |
| Pään leveys b | 45 mm |
| Pituus l | 47 mm |
| Avaimenväli | 27 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 612900 |
|---|---|
| EAN | 4018754149179 |