Irtoteräpyörä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Putkileikkureihin nro 818100, nro 818130 ja nro 818150.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Leikkauspyörä |
|---|---|
| Sopii putkimateriaalille | RST; alumiini; messinki; kupari |
| Osien lukumäärä | 1 |
| Pinnoite | TiN |
| Leikkuulaikan leveys | 6.2 mm |
| Katkaisulaikan reikä | 4.85 mm |
| Leikkuupyörän ⌀ | 19 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G818110 |
|---|---|
| EAN | 4045197595652 |