Katkoteräsarja, 10 kpl, 9 mm "longlife" 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Lutz blades
- Tuotenumero
- G84491510
- Varastotilanne
- 2671kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Katkoveitsiin nro 844900; 844905; 844920; 844955; 845022; 844975; 845037.
Rakenne
TiN-pinnoitetut leikkuusärmät.
Kova terä – Lutz® longlife, TiN-pinnoitetulla leikkuusärmällä vähäisempää terän kulumista ja huomattavasti pidempää käyttöikää varten. Leikattavasta materiaalista riippuen käyttöikä on 2–8 kertaa pidempi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Pinnoite | TiN |
| Terien määrä | 10 |
| Murtokohtien lukumäärä | 13 |
| Terän leveys | 9 mm |
| Terän paksuus | 0.4 mm |
| Terän pituus | 80 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84491510 |
|---|---|
| EAN | 2050001962386 |