Katkoteräsarja, 10 osaa, 22 mm 'longlife' 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Katkaisuterille nro 845100.
Rakenne
TiN-pinnoitetut leikkuusärmät.
Kova terä – Lutz® longlife, jossa TiN-pinnoitettu leikkuusärmä vähentää terän kulumista ja pidentää käyttöikää huomattavasti. Leikattavasta materiaalista riippuen käyttöikä on 2–8-kertainen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Pinnoite | TiN |
| Terien määrä | 10 |
| Murtokohtien lukumäärä | 8 |
| Terän leveys | 22 mm |
| Terän paksuus | 0,65 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84511510 |
|---|---|
| EAN | 2050002016880 |