Katkoteräveitsi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ensiluokkainen ammattilaismalli painevaletusta, jauhemaalatusta alumiinista. Sisään-/ulosvedettävät terät tarkassa metalliohjauksessa automaattisella lukituksella. Lisäterän kiinnitys uraruuviin perustuvalla kiinnityksellä tarkkoihin leikkauksiin.
3 katkaisuterää, 8 askelta, 22 mm leveät. Erittäin terävät laatuterät pitkällä käyttöiällä.
Varaosa
Vara- teristä ks. nro 845110 koko 10 ja nro 845115 koko 10.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Katkoteräveitsi |
|---|---|
| Terien määrä | 3 |
| Murtokohtien lukumäärä | 8 |
| Veitsen pituus ilman terää | 170 mm |
| Terän leveys | 22 mm |
| Terän paksuus | 0.65 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 845100 |
|---|---|
| EAN | 4975364019226 |