Vipurasvaprässi ilman lisävarusteita
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 1283
Toteutus
Ensiluokkainen teollisuusmalli (tyhjäkäyntivoitelu poissuljettu), portaattomalla männänvarren lukituksella. Täyttö irtorasvalla (tilavuus 500 cm3) tai patruunoilla (400 g).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rasvaprässi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 400 g |
| Sisältö | 400 g |
| Letkun liitäntäkierre | R1/8 tuumaa |
| Käyttöpaine | 400 bar |
| Koepaine | 800 bar |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083572 |
|---|---|
| EAN | 4016553061067 |