Yleisrasvapatruuna vakiovoitelupistooleihin 400 g Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Voitelupistooleihin nro 083571; 083572; 083579; 083582; 083585.
Malli
Kalsiumyleisrasva yleiskäyttöön ja luotettavaan suojaan. Parempi tarttuvuus ja pitkäkestoinen voitelu antioksidanttien/korroosionestoaineiden sekä pienen polymeerimäärän ansiosta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Patruuna |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 400 g |
| Pituus | 235 mm |
| ⌀ | 53 mm |
| Tyyppi | UNI |
| Sisältö | 400 g |
| Merkintä DIN 51502:n mukaan | K2K-30 |
| Lämpötila-alue | -30 - 120 °C |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083590UNI |
|---|---|
| EAN | 4016553100186 |