Työpöytälapio ruostumatonta terästä
Styckpris:
17,81€
Tuotekuvaus
Rakenne
Ruostumatonta terästä, kevyt malli kumihuulella.
Huomautus
Käsiharjat verstaaseen, ks. nro 087552–087556.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rikkalapio |
|---|---|
| Käsilapion leveys | 230 mm |
| Käsilapion pituus | 230 mm |
| Kokonaispituus | 380 mm |
| Tartuntapituus | 150 mm |
| Ripustusreikä | kyllä |
| Kahvan muoto | Düllgriff |
| Lapion materiaali | Ruostumaton |
| Huulloksella | kyllä |
| Kauhan muoto | vakiomainen suorakulmio (neliö) |
| Kahvan materiaali | Ruostumaton |
| Valmistettu kokonaan ruostumattomasta teräksestä | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G087572 |
|---|---|
| EAN | 4250560507716 |