Työpöydän käsiharja, luonnonkookos
Styckpris:
4,50€
Tuotekuvaus
Rakenne
Suora puurunko, jossa pyöristetyt kahvan reunat. Harja n. 150×40 mm, harjaskorkeus 70/60 mm.
Tekniset tiedot
| Rungon materiaali | suora puukahva |
|---|---|
| Pinnoite | Kookoskuitua |
| Kokonaisrungon pituus | 420 mm |
| Harjalaitteen leveys | 40 mm |
| Varren reunat | pyöristetty |
| Harjalaitteen pituus | 150 mm |
| Ripustusreikä | kyllä |
| Näkyvä harjaspituus | 70/60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 087552 |
|---|---|
| EAN | 4250560519528 |