Akkukäyttöinen LED-valonheitin 20 20 W
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
SMD-LED-työvalaisimet opaalilasilla tasaisen ja miellyttävän valaistuksen takaamiseksi.
Kestävä LED-valonheitin iskunkestävällä alumiinikotelolla ja kumisella suojareunalla.
- Pehmeä, varjoton ja häikäisemätön valo, vähäinen lämmöntuotto.
- Suuri valoteho, pieni energiankulutus.
- Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin tiloihin.
Toiminta
IP65: Suojaus joka suunnasta tulevaa vesisuihkua vastaan ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sisältää laturin.
Malli
SMD-LED-työvalot opaalilasilla tasaisen ja miellyttävän valaistuksen aikaansaamiseksi.
Kestävä LED-valonheitin iskunkestävällä alumiinikotelolla ja kumisella suojareunalla.
- Pehmeä, varjoton ja häikäisemätön valo, vähäinen lämmöntuotto.
- Korkea valoteho, alhainen energiankulutus.
- Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin tiloihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalaistus |
|---|---|
| Paino | 1450 g |
| Akkukapasiteetti | 8 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 65 |
| Valovirta | 1600 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Paloaika | 3 h |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 202 mm |
| Kokonaisleveys | 55 mm |
| Kokonaispituus | 202 mm |
| Tehonkulutus | 20 W |
| Akun jännite | 7.4 V; 7.4 V; 7.4 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08128620 |
|---|---|
| EAN | 4045197796295 |