Akkukäyttöinen LED-valonheitin 20 20 W
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä LED-valonheitin, jossa on iskunkestävä alumiinikotelo ja kuminen suojareuna.
- Pehmeä, varjoton ja häikäisemätön valo, vähäinen lämmöntuotto.
- Korkea valoteho, alhainen energiankulutus.
- Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin tiloihin.
COB-LED-työvalo opaalilasilla tasaisen ja miellyttävän valaistuksen aikaansaamiseksi.
Toimitussisältö
Sis. laturi.
Rakenne
Tukeva LED-valonheitin iskunkestävällä alumiinikotelolla ja kumisella suojareunalla.
- Pehmeä, varjoton ja häikäisemätön valo, vähäinen lämmöntuotto.
- Korkea valoteho, alhainen energiankulutus.
- Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin tiloihin.
COB-LED-työvalo opaalilasilla tasaisen ja miellyttävän valaistuksen aikaansaamiseksi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Valonheitin |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 65 |
| Valovirta | 1100 - 2200 lm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 226 mm |
| Kokonaisleveys | 68 mm |
| Kokonaispituus | 196 mm |
| Tehonkulutus | 20 W |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Valaistus | LED-lamppu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08120820 |
|---|---|
| EAN | 4069515011235 |