Akkukäyttöinen LED-työvalo 200 200
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöinen LED-työvalo kapeassa ja tukevassa rakenteessa, monipuolisilla käyttömahdollisuuksilla. Kätevä lataustilan valvonta LED-näytön avulla suoraan lampussa.
- Päävalo on himmennettävissä portaissa 10–100 %.
- Integroitu kohdevalotoiminto.
- Joustava käyttö 180° kääntyvän magneettijalan sekä taitettavan ja kääntyvän ripustuskoukun ansiosta.
Toimitussisältö
Sis. USB-C-latauskaapelin ja verkkolaitteen.
Huomautus
Asennusta varten GARANT easyFix -rei’itettyihin paneeleihin on samalla tilattava pohjalevy 955820, koko 2.
Toiminto
IP65: suojaus suihkuvedeltä kaikista suunnista ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Akkukäyttöinen LED-työvalo, jossa kohdevalo ja portaattomasti himmennettävä päävalo, magneettijalka ja ripustuskoukku.
- Sopii teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Pölytiivis ja roiskevesisuojattu standardin IP85 mukaisesti. Iskunkestävä standardin IK07 mukaisesti.
- Ei sovellu lasten käyttöön.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista lamppua voimakkaalle lämmölle, suoralle auringonvalolle tai avotulelle.
- Älä käytä lamppua, jos kotelo vaurioituu.
- Älä avaa koteloa.
- Älä vaihda valonlähdettä.
- Päävalo on himmennettävissä portaattain 10–100 %.
- Integroitu kohdevalotoiminto.
- Joustava käyttö 180° kääntyvän magneettijalan sekä taitto- ja kääntyvän ripustuskoukun ansiosta.
Sopimaton käyttö
Rakenne
Akkukäyttöinen LED-työvalo kapeassa ja vankassa rakenteessa monipuolisilla käyttömahdollisuuksilla. Kätevä lataustilan valvonta LED-näytöllä suoraan lampussa.
Toimitussisältö
Sis. USB-C-latauskaapelin ja verkkolaitteen.
Huomautus
Asennusta varten GARANT easyFix -reikälevyihin on samalla tilattava pohjalevy 955820 koko 2.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalaistus |
|---|---|
| Paino | 157 g |
| Akkukapasiteetti | 1,2 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 65 |
| Valovirta | 20–200 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Paloaika | 2–20 h |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaisleveys | 39 mm |
| Kokonaispituus | 200 mm |
| Akun jännite | 3,7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081441200 |
|---|---|
| EAN | 4062406232900 |