LED-taskulamppu P3r
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevedenpitävien alumiinikoteloiden liittimet ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti vähäisin valohäviöin. Kaikissa valaisimissa on tarkennettava lamppupää.
Kompaktit taskulamput sauva- ja avaimenperämuodossa.
- Saatavana eri akku-/paristoversioina.
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sisältää latausaseman ja USB-latauskaapelin.
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki koskettimet roiskevesisuojatuissa alumiinikoteloissa ovat kullattuja, korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa lampuissa on tarkennettava lampunpää.
Kompaktit taskulamput sauva- ja avaimenperämuodossa.
- Eri paristoversioilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 140 lm |
| Pään ⌀ | 20 mm |
| Paloaika | 2,5 h |
| Paino | 42 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 102 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Paloaika, vaihe 2 | 6 h |
| Valovirta vaihe 2 | 20 lm |
| Valmistajan merkintä | P3R |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Edistynyt tarkennusjärjestelmä (AFS) | kyllä |
| Smart light technology (slt) | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081467P3R |
|---|---|
| EAN | 4058205009362 |