LED-taskulamppu C-sarja C3r
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sisältää 1× litiumioniakun, tyyppi 10440 3,7 V, 1× lataustelakan, 1× rannelenkin.
Huomautus
2+5 vuoden takuu rekisteröitymällä osoitteessa www.ledlenser.com.
Ellei jäljempänä toisin mainita, annamme tuotteillemme valmistajan takuun
- seitsemäksi vuodeksi, jos tuote rekisteröidään verkossa 12 viikon kuluessa ostopäivästä
- kahdeksi vuodeksi, jos rekisteröintiä ei tehdä tai jos rekisteröintiä ei tehdä ajoissa; jotta ladattavat akut (paristot) toimisivat oikein, annamme myös kahden vuoden takuuajan powercaselle ja akkukotelolle (ei takuuajan pidennystä, ei rekisteröintiä), laskettuna ostopäivästä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 20–140 lm |
| Pään ⌀ | 20 mm |
| Paloaika | 2–6 h |
| Paino | 42 g |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaispituus | 102 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Paloaika, vaihe 2 | 2 h |
| Akkukapasiteetti | 0.32 Ah |
| Valovirta vaihe 2 | 140 lm |
| Valmistajan merkintä | C3R |
| Akun jännite | 3.7 V; 3.7 V; 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistusleveys | 40–100 m |
| Rungon väri | MUSTA |
| Vyökotelo sisältyy toimitukseen | ei |
| Edistynyt tarkennusjärjestelmä (AFS) | kyllä |
| Rapid focus | kyllä |
| Kansainvälinen malli | 10440 |
| CRI-arvo | 65 |
| Sarja | C-sarja |
| Vaihdettava akku | kyllä |
| Valon väri | kylmänvalkoinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081447C3R |
|---|---|
| EAN | 4058205038409 |