LED-taskulamppu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
LED-taskulToimintoIP54: suoja roiskevettä vastaan kaikista suunnista ja suoja sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sisältää lataustelakan ja USB-latauskaapelin.
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki koskettimet roiskevesisuojatuissa alumiinikoteloissa ovat kullattuja, korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa lampuissa on tarkennettava lampunpää.
Kompaktit taskulamput sauva- ja avaimenperämuodossa.
- Eri paristoversioilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 120 lm |
| Pään ⌀ | 15 mm |
| Paloaika | 4 h |
| Paino | 60 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 146 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Paloaika, vaihe 2 | 18 h |
| Akkukapasiteetti | 0.9 Ah |
| Valovirta vaihe 2 | 10 lm |
| Valmistajan merkintä | P4R |
| Akun jännite | 1.2 V |
| Akkutyyppi | Nikkelimetallihydridi |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Edistynyt tarkennusjärjestelmä (AFS) | kyllä |
| Smart light technology (slt) | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081467 |
|---|---|
| EAN | 4058205023740 |