LED-taskulamppu Work akulla P18r-work
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
- Tuotemerkki
- Ledlenser
- Tuotenumero
- G081469P18R-WORK
- Varastotilanne
- 13kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtaviin yrityksiin. Kaikki liittimet roiskesuojatuissa alumiinikoteloissa ovat kullattuja, korkealaatuiset linssit jakavat valon tasaisesti ja pienin valohäviöin. Kaikissa lampuissa on fokusoitava valopää.
Ledlenser Work -sarja – käytännössä tuhoutumattomat lamput vaativiin käyttökohteisiin käsityössä ja teollisuudessa.
- Valopään ja päätykannen kumisuojus suojaa iskuilta ja vaurioilta.
- Lisäetulasi suojaa linssiä naarmuilta. <Toiminto
- Valaisinpään ja päätykannen kumisuojus suojaa iskuilta ja vaurioilta.
- Lisäetulasi suojaa linssiä naarmuilta.
IP54: Suojaus roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista sekä suojaus sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu), sekä täydellinen kosketussuoja.
Toimitussisältö
Sis. USB-latauskaapelin ja rannehihnan.
Malli
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevesisuojattujen alumiinirunkojen kontaktit ovat kullattuja, laadukkaat linssit jakavat valon tasaisesti ja pienin valohäviöin. Kaikissa valaisimissa on tarkennettava valaisinpää.
Ledlenser Work -sarja: käytännössä tuhoutumattomat valaisimet vaativiin käyttökohteisiin käsityö- ja teollisuusalalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 2600 lm |
| Pään ⌀ | 99 mm |
| Paloaika | 2,5 h |
| Paino | 669 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 183 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Paloaika, vaihe 2 | 4.5 h |
| Akkukapasiteetti | 3 Ah |
| Valovirta vaihe 2 | 1000 lm |
| Valmistajan merkintä | P18R-WORK |
| Akun jännite | 3,7 V; 3,7 V; 3,7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Edistynyt tarkennusjärjestelmä (AFS) | kyllä |
| Valovirta, taso 3 | 30 lm |
| Paloaika vaihe 3 | 70 h |
| Smart light technology (slt) | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081469P18R-WORK |
|---|---|
| EAN | 4058205020749 |