LED-taskulamppu Pro akulla P5r-pro
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Ledlenser
- Tuotenumero
- G081399P5R-PRO
- Varastotilanne
- 128kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki liitännät roiskevesisuojatuissa alumiinikoteloissa ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit jakavat valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa lampuissa on fokusoitava lamppupää.
Toimitussisältö
Sis. ladattava akku, latausasema, käsihihna, suojaelementti.
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevesisuojattujen alumiinikoteloiden liitännät ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit jakavat valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa lampuissa on tarkennettava valaisinosa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 68 |
| Valovirta | 350 lm |
| Pään ⌀ | 36 mm |
| Paloaika | 1 h |
| Paino | 116 g |
| Kokonaispituus | 131 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paloaika, vaihe 2 | 3,5 h |
| Valovirta vaihe 2 | 100 lm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valovirta, taso 3 | 25 lm |
| Paloaika vaihe 3 | 18 h |
| Valovirta-boost | 750 lm |
| Pidennetty paloaika | 10 s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081399P5R-PRO |
|---|---|
| EAN | 4058205037075 |