LED-käsivalaisin akulla 310 mm 310 mm
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
Kokoontaitettava 3-in-1-taskulamppu, jossa on erittäin kapea ja kompakti muotoilu. Mahdollistaa vaikeapääsyisten ja ahtaiden paikkojen tarkastuksen ja valaisun. Täysin kokoon taitettuna, taskukokoisena, lamppu toimii tavallisena käsivalaisimena. Lisäksi kohdevalo ja kaksi kirkkaustasoa (50 tai 100 %). Tehokas integroitu magneetti ja koukku.
Toimitussisältö
Ei sis. virtalähdettä. Toimitukseen sisältyy latauskaapeli.
Toiminto
IP30: Suojaus yli 2,5 mm:n halkaisijaltaan olevien vieraiden esineiden tunkeutumiselta, mutta työkalut ja johdot on pidettävä etäällä; lisäksi ei suojausta vettä vastaan.
Rakenne
Taitettava 3-in-1-taskulamppu erittäin kapealla ja kompaktilla muotoilulla. Mahdollistaa vaikeapääsyisten ja ahtaiden paikkojen tarkastuksen ja valaistuksen. Täysin taitettuna, taskukoossa, lamppu toimii tavallisena käsivalaisimena. Lisäksi kohdevalo ja kaksi kirkkausasetusta (50 tai 100%). Tehokas sisäänrakennettu magneetti ja koukku.
Toimitussisältö
Ilman verkkolaitetta. Latauskaapeli sisältyy toimitukseen.
Tekniset tiedot
| IP-suojausluokka | IP 30 |
|---|---|
| Valovirta | 500 lm |
| Pään ⌀ | 17 mm |
| Paloaika | 2.5 h |
| Paino | 228 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 310 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paloaika, vaihe 2 | 5 h |
| Valovirta vaihe 2 | 250 lm |
| Valmistajan merkintä | SLIM |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081539310 |
|---|---|
| EAN | 5708997356128 |