Ladattava LED-käsivalaisin 240 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Taitettavat 3-in-1 ’For Life’ työvalaisimet uudessa muotoilussa, erittäin tehokkailla moniled-diodeilla. Erittäin ohut ja kompakti rakenne. Mahdollistaa vaikeapääsyisten ja ahtaiden paikkojen tarkastuksen ja valaistuksen. Uusi OPTILight-toiminto optimoitua valotehoa ja valaistusaikaa varten. Täysin taitettuna, taskukoossa, valaisin toimii tavallisena käsivalaisimena. Lisäksi kohdevalo ja kaksi kirkkaustasoa (50 tai 100 %). Tehokas sisäänrakennettu magneetti ja koukku.
Toiminta
IP30: Suoja vieraiden esineiden tunkeutumista vastaan, kun ⌀ > 2,5 mm, mutta työkalut ja johdot tulee pitää loitolla; ei suojaa vedeltä.
Rakenne
Taitettavat 3-in-1 ”For Life” -työvalaisimet uudella muotoilulla ja erittäin tehokkailla moniledeillä. Erittäin ohut ja kompakti muotoilu. Mahdollistaa vaikeapääsyisten ja ahtaiden paikkojen tarkastuksen ja valaistuksen. Uusi OPTILight-toiminto optimoituun valotehoon ja valaistusaikaan. Täysin taitettuna, taskukoossa, lamppu toimii tavallisena käsivalaisimena. Lisäksi kohdevalo ja kaksi kirkkausasetusta (50 tai 100 %). Tehokas sisäänrakennettu magneetti ja koukku.
Tekniset tiedot
| Paino | 100 g |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 30 |
| Valovirta | 200 lm |
| Paloaika | 2.5 h |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 240 mm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Valovirta vaihe 2 | 100 lm |
| Paloaika, vaihe 2 | 5 h |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081406240 |
|---|---|
| EAN | 5708997362105 |