LED-työvalonheitin himmennystoiminnolla CAS NOVA-10 Nova-10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Scangripâ
- Tuotenumero
- G081242NOVA-10
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
LED-valonheitin himmennystoiminnollaToimintoIP65: Suojaus joka suunnasta tulevaa vesisuihkua vastaan ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Malli
Cordless Alliance System (CAS) on johtavien sähkötyökalumerkkien valmistajaylittävä akkukäyttöjärjestelmä.
Akkukäyttöinen, tehokas LED-valonheitin himmennystoiminnolla. Ekstruusiovaletusta alumiinista valmistettu runko on erittäin kestävä ja vastustuskykyinen voimakkaille iskuille, kolhuille ja tärinälle. Käytettäväksi CAS 12 V tai 18 V akuilla tai suoraan SCANGRIP®-virtalähteeseen liitettynä (lisävaruste).
- BLUETOOTH-valonohjaimella voit sytyttää ja sammuttaa jopa neljä lamppua ja säätää valovirtaa viidessä portaassa kulloiseenkin työtehtävään.
- Irrotettava diffuusori.
- Integroitu kantokahva ja uusi jalusta joustavaan suuntaukseen sekä suoraan asennukseen SCANGRIP®-jalustaan tai magneettipidikkeellä.
Toimitussisältö
Lamput toimitetaan ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut, laturit ja verkkolaitteet kaapelikäyttöistä virransyöttöä varten löytyvät nroista 081246–081249.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Valonheitin |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 65 |
| Valovirta | 1000–10000 lm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 305 mm |
| Akun jännite | 12 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Kokonaiskorkeus | 290 mm |
| Kokonaisleveys | 125 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081242NOVA-10 |
|---|---|
| EAN | 5708997361023 |